Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzowie karate w Piątnicy

Główne zdjęcie
Prezesi klubów karate kyokushin z województwa podlaskiego i shikan Andrzej Drewniak wiceprezes Polskiej Organizacji Karate

Na wielkim karnawałowym balu w hotelu „Braranowki” w Piątnicy spotkali się reprezentanci klubów karate kyokushin z województwa podlaskiego. Okazją do spotkania było 30-lecie istnienia tej dyscypliny sportu w województwie. Dziś w pięciu klubach w Suwałkach, Augustowie, Białymstoku, Grajewie i Łomża karate ćwiczy około pół tysiąca dzieci, młodzieży i dorosłych.


Bal karateków poprzedziła konferencja prasowa podczas której podsumowano osiągnięcia zawodników i klubów karate kyokushin z ostatnich 30 lat. W imprezie wzięli udział: wiceprezes Polskiej Organizacji Karate shikan Andrzej Drewniak, Prezes Okręgowego Podlaskiego Związku Karate Michał Puczko i prezesi klubów karate kyokushin z województwa podlaskiego. Nie zabrakło także mistrzów. Do Piątnicy przyjechała m.in. wielokrotna Mistrzyni Świata Ewa Pawlikowska, Mistrz Świata Marek Sawicki oraz wywodząca się z Łomży Mistrzyni Ameryk i wicemistrzyni Europy Anna Kaczyńska.

Zawodnicy jak i ich trenerzy podkreślali, że karate to nie tylko walka, ale przede wszystkim filozofia życia. Filozofia która uczy od najmłodszych lat posłuszeństwa dla rodziców, pracowitości i wymaga ciągłego doskonalenia się.  Karate kyokushin w tłumaczeniu na język polski oznacza „dążenie do poznania najwyższej prawdy.”
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę