Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pomóż odnaleźć Ewę

Główne zdjęcie
Ewa Tarnowska

W środę (16 stycznia 2008r.) po południu wyszła z domu i dotychczas nie wróciła. Rodzina i policja poszukuje Ewy Tarnowskiej z Łomży. Dziewczyna ma 16 lat, wzrost 164 cm i oczy koloru szarego. W dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszczyk, chustę arafatkę, żółte buty typu Martens i pomarańczowy plecak.


Ktokolwiek widział w ostatnich dniach Ewę proszony jest o kontakt z policją (telefony stacjonarne:. 997, komórkowe 112) lub z rodziną zaginionej tel. 508 750 963.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę