Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Miały odejść od łóżek, zostaną jednak przy pacjentach

"Damy szansę dyrektorowi szpitala" - mówią łomżyńskie pielęgniarki i zapewniają, że nie odejdą od łóżek pacjentów, jeżeli dyrektor spełni obietnice, które im złożył. Teraz wszystko zależy od Narodowego Funduszu Zdrowia. Pielęgniarki miały odejść od łóżek pacjentów w poniedziałek, co miało być elementem ogólnopolskiego protestu. Po rozmowie z dyrektorem zmieniły jednak zdanie - mówi szefowa Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych przy łomżyńskim szpitalu, Krystyna Wyszyńska. Marian Jaszewski obiecał im podwyżki po podpisaniu nowego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. A to oznacza, że przynajmniej do marca pielęgniarki nie powinny strajkować.

Nie wezmą także udziału w ogólnopolskiej akcji protestacyjnej, jak mówią, ze względu na trudną sytuację szpitala i nie podpisany jeszcze nowy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pielęgniarki zapowiadają jednak, że to ostatnia szansa na porozumienie. Jeżeli po wynegocjowaniu nowego kontraktu z NFZ nie dostaną podwyżek, odejdą od łóżek pacjentów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę