Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Piorunek od kultury, sportu i turystyki

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Dopiero dzisiaj wybrany we wtorek nowy zarząd województwa podlaskiego podzielił się kompetencjami. Pochodzący z Łomży Jacek Piorunek (PO) – jako członek zarządu województwa - ma nadzorować działania samorządu w sferze kultury, sportu i turystyki.

Najwięcej obowiązków przypadło wicemarszałkowi Bogusławowi Dębskiemu (do niedawna PiS). Ma rozwój regionalny i fundusze europejskie, ale to on także odziedziczył „w spadku” borykająca się z ogromnymi problemami służbę zdrowia.   
Dwaj panowie z PSL  wicemarszałek Ignacy Jasionowski oraz członek zarządu Mieczysław Baszko są odpowiedzialni za rolnictwo, geodezję oraz mienie.
Najmniej zostało dla samego marszałka Jarosława Dworzańskiego (PO), który ma nadzorować dyrektora generalnego urzędu, oraz sam urząd,  a także o ogólne finanse województwa.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę