Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Ankieterzy oszuści(?)!

Policjanci ostrzegają przed tajemniczymi ankieterami, którzy pojawili się w ostatnich dniach w Zambrowie. Roznoszone, lub rozsyłane przez nich formularze wymagają przedstawienia szczegółowych danych osobistych, a nawet wpisania numerów PESEL i NIP. Na ankietach znajduje się informacja, że dane zbierane są w celu prawidłowej realizacji zwrotu podatku dochodowego lub VAT, za rok ubiegły, tymczasem urząd skarbowy twierdzi, ani ankiet, ani ankieterów nie rozsyłał.


Na dzień dzisiejszy policja nie zna celu, w jakim zbierane są te informacje. Jednak istnieje uzasadnione przypuszczenie, że dane zbierane są być może w calach przestępczych. W związku z powyższym policja i Urząd Skarbowy apelują, aby w obronie własnych interesów nie wypełniać żadnych podejrzanych ankiet i nie udostępniać w ten sposób innym swoich szczegółowych danych, które później mogłyby być wykorzystane do przestępstwa.
Policjanci proszą też mieszkańców Zambrowa o dyskretne powiadomienie jeśli u kogoś z nich pojawi się taki ankieter.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę