Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wtargnął pod wartburga

18 latek ze stłuczeniami głowy trafił do łomżyńskiego szpitala. To ofiara wypadku jaki wczoraj po południu wydarzył się na ulicy Przykoszarowej w Łomży w okolicach Mechaniaka. Jak informuje młodszy asp. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku chłopak wszedł na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego wartburga.


Do wypadku doszło około godziny 14.40. Policjanci informują, że zarówno 65 letni kierowca wartburga jak i 18-latek w chwili wypadku byli trzeźwi. Młodzieniec, który doznał urazu głowy został, przewieziony do szpitala, w którym pozostał na obserwację.       

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę