Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zarząd z Piorunkiem

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Pochodzący z Łomży Jacek Piorunek (PO) wszedł w skład nowego zarządu województwa podlaskiego. Nowe samorządowe władze województwa zostały wybrane przez koalicję PO-PSL, ale poparli ją także radni LiD, a nawet kilku z PiS. Nowym marszałkiem województwa został Jarosław Dworzański (PO). Za jego wyborem zagłosowało 18 z 29 będących na sali radnych.


Nowymi wicemarszałkami województwa zostali wybrani Bogusław Dębski (PiS) i Ignacy Jasionowski (PSL), a członkami zarządu województwa Jacek Piorunek (PO) (którego nieco wcześniej radni odwołali z funkcji wiceprzewodniczącego sejmiku) i Mieczysław Baszko (PSL).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę