Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Kurator ŁKS-u już jest

Jan Gąsiorek – został wyznaczony przez sąd na kuratora ŁKS-u Łomża. Na to stanowisko wskazał go prezydent Łomży. Gąsiorek zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu chciałby doprowadzić do zatrudnienia trenera ŁKS-u Łomża. Walne Zgromadzenia Członków klubu i wybór nowy władz miałby odbyć się za dwa – trzy miesiące.

Jan Gąsiorek jest zatrudniony w Fundacji Polskiej Lekkiej Atletyki, która organizuje czwartki lekkoatletyczne. Przez wiele lat był członek Polskiego Komitet Olimpijskiego i członkiem prezydium zarządu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę