Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca ściął słup elektryczny

Znaczna część mieszkańców Konarzyc pod Łomżą pozbawionych jest energii elektrycznej. W poniedziałek wieczorem prawdopodobnie pijany kierowca toyoty ściął tu słup trakcji elektrycznej. Droga nr 677 z Łomży do Ostrowi Mazowieckiej była zablokowana przez około półtorej godziny, bo kable elektryczne zwisały tuż nad jezdnią.

Do wypadku doszło około godziny 20.30. Toyota na francuskich numerach rejestracyjnych, na prostym odcinku drogi, uderzyła w podwójny słup sieci elektrycznej. Uderzenie było tak silne, że słupy przełamały się i przechylił zrywając kable elektryczne. Droga została całkowicie zablokowana, a w domach znacznej części Konarzyc zrobiło się ciemno. Policjanci zorganizowali objazdy.

Z wstępnych i nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca, który spowodował wypadek był pod wpływem alkoholu. Z lekkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Świadkowie twierdzą, że w samochodzie jechało jeszcze kilak osób, ale uciekły one z miejsca wypadku.

W rozbitej toyocie widać było butelki po alkoholu.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę