Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Medale biegaczy

Główne zdjęcie
Daniel na mecie

Kolejny bardzo udany start zanotowali zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” w Łomży. Podczas halowych mistrzostw Śląska, które rozegrano 11 stycznia w Spale wśród 380 zawodników, było troje naszych lekkoatletów. Cała trójka znalazła się na podium.

Magda na starcie
Magda na starcie

Daniel Chyliński (ZSEiO nr6 Łomża) zwyciężył w biegu na 600 metrów, prowadząc od startu do mety. Na tym samym dystansie ale wśród kobiet zwyciężyła z nowym rekordem życiowym Magdalena Stankiewicz (ZSEiO nr6 Łomża), która podobnie jak Daniel, sama musiała dyktować mocne tempo biegu. W biegu na 300 metrów chłopców Paweł Olszewski (ZSMiO nr.5 Łomża) podbudowany zwycięstwami Magdy i Daniela zbyt mocno rozpoczął pierwsze 200 metrów i w efekcie na „kratach” minimalnie przegrał złoty medal, ale również uzyskał rekord życiowy.

Wyniki naszych zawodników:
1m. Magdalena Stankiewicz  600m - 1.34.41 (rekord życiowy)
1m. Daniel Chyliński 600m - 1.23.18
2m. Paweł Olszewski 300m – 35.70 (rekord życiowy)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę