środa, 16 października 2019 napisz DONOS@

Medale biegaczy

Kolejny bardzo udany start zanotowali zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” w Łomży. Podczas halowych mistrzostw Śląska, które rozegrano 11 stycznia w Spale wśród 380 zawodników, było troje naszych lekkoatletów. Cała trójka znalazła się na podium.

Daniel na mecie
Magda na starcie

Daniel Chyliński (ZSEiO nr6 Łomża) zwyciężył w biegu na 600 metrów, prowadząc od startu do mety. Na tym samym dystansie ale wśród kobiet zwyciężyła z nowym rekordem życiowym Magdalena Stankiewicz (ZSEiO nr6 Łomża), która podobnie jak Daniel, sama musiała dyktować mocne tempo biegu. W biegu na 300 metrów chłopców Paweł Olszewski (ZSMiO nr.5 Łomża) podbudowany zwycięstwami Magdy i Daniela zbyt mocno rozpoczął pierwsze 200 metrów i w efekcie na „kratach” minimalnie przegrał złoty medal, ale również uzyskał rekord życiowy.