Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Koniec sprawy tzw. PEPEES-u przed łomżyńskim sądem

Uniewinnieniem od stawianych im zarzutów siedmiorga z dziewięciorga oskarżonych zakończyła się dziś przed łomżyńskim sądem tzw. sprawa PEPEES-u. Prokuratura ponad 2 lata temu postawiła menedżerom zarządzającym tą największą w Łomży firmą produkcyjną i jej spółkami - córkami działanie na szkodę kierowanych przez nich firm. Działania kolejnych członków Zarządów doprowadziły do upadku kilku wydzielonych spółek, zaś sam PEPEES naraziły na wielomilionowe szkody - stwierdził prokurator. Ostatecznie po dwuletniej rozprawie, przerwanej oczekiwaniem na ekspertyzę ekonomiczną, prokuratura w Olsztynie, która w tym czasie przejęła nadzór nad postępowaniem, sama wystąpiła o uniewinnienie stwierdzając, że brak jest przesłanek do postawienia takich zarzutów.

 Tylko wobec dwóch byłych szefów nieistniejącej już spółki SPIDO, utrzymano zarzuty, że nie zgłosili w porę wniosku o ogłoszenie jej upadłości. Każdy z nich ma zapłacić za to 2 tys. złotych.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę