Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Elżbiecinem

Dwie kobiety zostały ranne w wypadku jaki wydarzył się w niedziele wieczorem w okolicach Elżbiecina pod Łomża. Kierująca samochodem osobowym marki mitsubishi, podczas wyprzedzania innego pojazdu, utraciła panowanie nad autem, które wpadło do przydrożnego rowu, następnie odbiło się od rosnącego nieopodal drzewa i zatrzymało się w poprzek drogi.

 Do wypadku doszło około godziny 17.00. Mitsubishi jechało w kierunku Łomży. W okolicach Elżbiecina, prowadząca je kobieta, usiłowała wyprzedzić skodę. Manewr jednak się nie powiódł.  Kobieta straciła panowanie nad samochodem, który zjechał z drogi do rowu, i uderzył w drzewo.  Jak informują policjanci, w wyniku wypadku ranne zostały dwie pasażerki mitsubishi. Kobiety m.in. z urazami wewnętrznymi, ranami ciętymi, a jedna z nich także ze złamaną ręką trafiły do szpitala.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę