Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pechowe skrzyżowanie?

W piątkowe popołudnie doszło do dwóch niezależnych kolizji na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego Łomży. Około 15.10 zderzyły się tu osobowe: mercedes (TAXI) i ford, a trzy kwadranse później, nim zdążono posprzątać po pierwszej kolizji, Tir uderzył w tył zatrzymującej się przed nim toyoty. Utrudnienia w ruchu na jednym z głównych skrzyżowań w Łomży trwały około półtorej godziny.


Jak informuje dyżurny PSP w Łomży po pierwszej kolizji dwie osoby z lekkimi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę