Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Polityczne POszturchiwania o ŁKS

Działacze łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej zaapelowali do prezydenta Łomży o zwiększenie zaangażowania finansowego na rzecz klubu sportowego ŁKS Browar Łomża i o to samo do działaczy PO wystąpił prezydent. „Ostatnimi czasy wiele osób deklaruje poparcie, jednak na deklaracjach się kończy. Brak jest rzeczywistych deklaracji finansowych, dlatego APELUJĘ do Zarządu Platformy Obywatelskiej RP miasta Łomża oraz powiatu łomżyńskiego o większe zaangażowanie w pomoc ŁKS-owi” - napisał Jerzy Brzeziński.


„Zarząd Platformy Obywatelskiej RP miasta Łomża oraz powiatu łomżyńskiego, mając na uwadze skomplikowaną sytuację II – ligowego klubu piłkarskiego ŁKS, apeluje do Prezydenta Miasta Łomża o zwiększenie zaangażowania finansowego na rzecz klubu sportowego ŁKS Browar Łomża oraz prosi wszystkich sponsorów klubu o podtrzymanie swoich deklaracji finansowych na poziomie umożliwiającym utrzymanie ŁKS w II lidze.” - Tak brzmią pierwsze zdania podjętej wczoraj uchwały lokalnych struktur PO. Działacze partii rządowej zadeklarowali też „pełne wsparcie polityczne dla wszystkich programów czy działań, zmierzających do umożliwienia startu ŁKS w rundzie wiosennej 2008” i zwrócili się „do działaczy pozostałych partii politycznych, działających w Łomży o zajęcie jasnego stanowiska w powyższej sprawie i podjęcie wspólnych działań na rzecz ratowania klubu”.
Po publikacji tego oświadczenia, do naszej redakcji przyszła odpowiedź podpisana przez Jerzego Brzezińskiego Prezydent Miasta Łomża. Oto ona:
"Mając na uwadze skomplikowaną sytuację II – ligowego klubu piłkarskiego ŁKS, apeluję do Zarządu Platformy Obywatelskiej RP miasta Łomża oraz powiatu łomżyńskiego o zmobilizowanie swoich członków oraz sympatyków, w szczególności osoby prowadzące działalność gospodarczą, do zwiększenia zaangażowania finansowego na rzecz klubu sportowego ŁKS Browar Łomża.
Decyzja Zarządu ŁKS o zrezygnowaniu z funkcji, w tak ważnym dla Klubu okresie przeznaczonym na szukanie sponsorów, transfery i przygotowania sportowe, wymaga pełnego zaangażowania wszystkich łomżyńskich środowisk w działania mające na celu utrzymanie ŁKS-u w rozgrywkach II ligowych.
Miasto Łomża podtrzymuje wcześniejsze deklaracje dotyczące użyczania ŁKS-owi miejskich obiektów sportowych, niezbędnych do rozgrywania meczów i treningów. Koszt utrzymania Stadionu Miejskiego ponoszony przez miasto wynosi 450 tys. złotych. Dodatkowa pomoc w ramach Promocji Łomży w kwocie co najmniej 150 tys. zł powoduje, że miasto Łomża, jest jednym z największych sponsorów ŁKS-u. Potrzeba jednak jeszcze większej ilości funduszy do właściwego funkcjonowania Klubu. Proszę zatem o aktywne, w tym finansowe, włączenie się w pomoc ŁKS-owi i w czynne poszukiwanie sponsorów.
Ostatnimi czasy wiele osób deklaruje poparcie, jednak na deklaracjach się kończy. Brak jest rzeczywistych deklaracji finansowych, dlatego APELUJĘ do Zarządu Platformy Obywatelskiej RP miasta Łomża oraz powiatu łomżyńskiego o większe zaangażowanie w pomoc ŁKS-owi.
Jerzy Brzeziński
Prezydent Miasta Łomża"

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę