Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

POlitycy ruszają na pomoc ŁKS-owi(?)

„Zarząd Platformy Obywatelskiej RP miasta Łomża oraz powiatu łomżyńskiego, mając na uwadze skomplikowaną sytuację II – ligowego klubu piłkarskiego ŁKS, apeluje do Prezydenta Miasta Łomża o zwiększenie zaangażowania finansowego na rzecz klubu sportowego ŁKS Browar Łomża oraz prosi wszystkich sponsorów klubu o podtrzymanie swoich deklaracji finansowych na poziomie umożliwiającym utrzymanie ŁKS w II lidze.”

- Tak brzmią pierwsze zdania podjętej wczoraj uchwały lokalnych struktur PO. Działacze partii  rządowej zadeklarowali też „pełne wsparcie polityczne dla wszystkich programów czy działań, zmierzających do umożliwienia startu ŁKS w rundzie wiosennej 2008” i zwrócili się „do działaczy pozostałych partii politycznych, działających w Łomży o zajęcie jasnego stanowiska w powyższej sprawie i podjęcie wspólnych działań na rzecz ratowania klubu”.

Stanowisko lokalnych struktur PO podpisali Jacek Piorunek przewodniczący zarządu PO w powiecie i Hanna Waniewska sekretarz zarządu PO w Łomży
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę