Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lekarze z Łomży rozważają strajk

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Lekarze z łomżyńskiego szpitala zrzeszeni w Związku Zawodowym Lekarzy zapowiedzieli odwieszenie ubiegłorocznego strajku. Poinformowali oni o tym zamiarze dyrektora placówki, radę społeczną oraz marszałka województwa podlaskiego, ponieważ - jak twierdzą - nie zostały wypełnione warunki porozumienia z 30 września ubiegłego roku, które podpisano na koniec kilkumiesięcznej akcji strajkowej.

Dyrektor szpitala Marian Jaszewski uważa, że dyrekcja nie złamała żadnego z ustaleń - zostały one bowiem sformułowane z reguły w formie warunkowej i ich wypełnienie uzależnione było w dużej mierze od wysokości kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Czy strajk zostanie jednak wznowiony 16.stycznia i w jakiej formie lekarze mają zadecydować w najbliższych dniach.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę