Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Lekarze z łomżyńskiego szpitala powracają do strajku?

„Uprzejmie informujemy, iż w związku z niedotrzymaniem warunków porozumienia z dnia 30.09.2007 zawartego pomiędzy Komitetem Strajkowym OZZL a Dyrektorem Szpitala w obecności Marszałka Województwa Podlaskiego Zarząd Oddziału Terenowego OZZL w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży dn. 09.01.2008 podjął decyzję o odwieszeniu akcji strajkowej, którą rozpoczniemy w dniu 16.01.2008” -Takiej treści pismo podpisane przez Zarząd OZZL przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży wpłynęło dziś do dyrektora szpitala.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę