Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Nocny wypadek od Śniadowem

23 – letnim mężczyzna ze złamaną kością czołową czaszki i ogólnymi potłuczeniami trafił w nocy do łomżyńskiego szpitala. To pasażer samochodu, który uderzył w drzewo w okolicach miejscowości Truszki pod Śniadowem. Kierowca tego samochodu miał więcej szczęścia. Trafił tylko do policyjnej izby wytrzeźwień, bo w wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu.

Do wypadku doszło około godziny 22.00. Kierujący oplem vectrą 26-letni mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i na skrzyżowaniu dróg uderzył w rosnące obok drzewo i ogrodzenie pobliskiej posesji. Gdy przyjechali na miejsce policjanci okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Karetka pogotowia, którą wezwano na miejsce wypadku, zabrała do szpitala rannego pasażera opla.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę