Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżanki ponownie lepsze od białostoczanek

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Siatkarki UKS „Jedynaka” Łomża grając na wyjeździe, pokonały 3 : 1 zawodniczki BTPS Białystok. Było to rewanżowe spotkanie obu zespołów w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu – rozegranym jesienią w Łomży – także lepsze okazały się podopieczne Mirosława Skawskiego.


Wczorajszy wieczorny mecz był bardzo zacięty. Świadczyć mogą o tym wyniki poszczególnych setów, z których trzy zakończyły się dwupunktową, a jeden trzypunktowa przewagą.   Białostoczankom własna hala pomogła tylko w pierwszym secie. Wygrały go ale dopiero 26 do 24. W kolejnych setach, choć na początku łomżanki nieco zostawały w tyle, to one w końcówce zachowywały więcej zimnej krwi i cieszyły się ze zwycięstw - 23:25, 22:25, 23:25.

Dzięki temu zwycięstwu podopieczne Mirosława Skawskiego nieco odskoczyły w tabeli białostoczankom. Siatkarki „Jedynki” awansowały na trzecie miejsce od końca, natomiast BTPS w dalszym ciągu z czterema punktami na koncie zajmuje ostatnią pozycję.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę