Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijany na torach

Ponad 2,7 promila alkoholu miał maszynista lokomotywy, w którą wjechał trzeźwy kierowca samochodu osobowego w Łapach. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Dwie osoby jadące autem zostały ranne. Samochodem osobowym jechał 35 - letni kierowca w raz z 27 - letnim pasażerem. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym jego auto uderzyło w bok lokomotywy ciągnącej wagony z cukrowni w Łapach.

Kierowca i pasażer w wyniku wypadku doznali urazów głowy i ogólnychy potłuczeń. Kierowca auta był trzeźwy. Natomiast maszynista lokomotywy miał ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 55-letni maszynista został zatrzymany przez policję.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę