Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

W tym roku nad Biebrzą najważniejsze będą motyle

Zgodnie ze zwyczajem każdy kolejny rok funkcjonowania Biebrzańskiego Parku Narodowego poświęcony jest jakiemuś gatunkowi fauny, flory lub wydarzeniu związanym z ochroną przyrody Bagien Biebrzańskich. W tym roku „patronem” w Parku będą motyle.

Jak zapowiadają pracownicy BPN na przestrzeni tego roku zrealizowanych będzie kilka przedsięwzięć dotyczących motyli. Będzie to między innymi: konferencja popularno-naukowa poświęcona motylom ekosystemów bagiennych, konkurs plastyczny dla młodzieży ze szkół gmin biebrzańskich, wystawa fotograficzna i ekspozycja muzealna. W drugiej połowie roku do nabycia w siedzibie BPN w Osowcu Twierdzy będzie też przewodnik „Motyle Biebrzańskiego Parku Narodowego”.
Jednym z elementów obchodów Roku Motyli będzie quiz „Jaki to motyl” przeprowadzany od marca na stronie internetowej Parku. (www.biebrza.org.pl )

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę