Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zaświadczenie o „punktach”

Wszyscy zainteresowani zdobyciem zaświadczenia o ilości punktów karnych w ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego mogą zgłaszać się do Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30. Dokładniejszych informacji udziela technik SRD KMP Łomża Pani Gleba Żaneta pod numerem telefonu 086-216-12-49. Do podania, którego wzór załączono poniżej należy dołączyć potwierdzenie opłaty skarbowej w kwocie 17 zł. Opłatę uiszcza się w kasie Urzędu Miasta w Łomży.

Załączniki

Ruch Drogowy
śr, 09 stycznia 2008 10:51
Data ostatniej edycji: pt, 21 marca 2008 15:23:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę