Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ratownicy medyczni też chcą zarabiać więcej

Koniec oszczędzania na pracownikach, chcemy żyć godnie – mówią związkowcy z łomżyńskiego pogotowia. Mimo 5-cioprocentowych podwyżek płac, jakie otrzymali w ubiegłym roku, ratownicy pogotowia twierdzą, że powinni dostać przynajmniej 40% więcej. - Sytuacja jest coraz bardziej napięta - ocenia Kazimierz Borkowski, Przewodniczący związkowców w Pogotowiu Ratunkowym w Łomży.


Ratownicy medyczni zapowiadają, że będą walczyć o swoje. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób. Pracownicy pogotowia często ratują ludzkie życie, pracują 24 godziny na dobę. Wybór formy protestu, aby nie ugodził w pacjentów, może być trudny – mówi Kazimierz Borkowski.

Postulaty ratowników sprecyzowane będą podczas zwołanego na najbliższy piątek w Piotrkowie Nadzwyczajnego Zjazdu Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego.
Ratownicy zdecydują także o kolejnych krokach w walce o poprawę warunków pracy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę