Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Browar Łomża pozostanie z ŁKS-em

Główne zdjęcie
Maciej Rybicki

Deklaruję pełne wsparcie dla klubu. Wyrażam przekonanie, że uda się doprowadzić do sytuacji, że ŁKS Browar Łomża wystartuje w wiosennej rundzie drugoligowych rozgrywek piłkarskich - mówi Maciej Rybicki zarządzający Browarem Łomża. To właśnie browar od lat był głównym sponsorem łomżyńskiego klubu. Był, bo z końcem roku wygasła stara umowa sponsorska, a nowej jeszcze nie podpisano. - Jesteśmy gotowi w ciągu kilku dniu po wyznaczeniu przez sąd kuratora spotkać się z tą osobą i ustalić nowe warunki finansowania drużyny. Nasze finansowe zaangażowanie w drużynę będzie na poziomie nie niższym niż w ubiegłym roku – zapewnia Maciej Rybicki.

Maciej Rybicki nie chce rozsądzać, kto jest odpowiedzialny za zaistniałą w klubie sytuację i z czyjej winy nie doszło do podpisania „Partnerstwa na rzecz ŁKS-u Browar Łomża”.
- Partnerstwo nie zostało podpisane bo strony się nie dogadały. Przy tego typu umowach wielostronnych trzeba zawsze dojść do konsensusu, a tu go nie osiągnięto – mówi Rybicki.  
Zarządzający Browarem Łomża podkreśla, że firma jest żywotnie zainteresowana tym, aby Łomżyński Klub Sportowy trwał nadal, a jego drużyna ŁKS Browar Łomża uczestniczyła w drugoligowych rozgrywkach piłkarskich.
- Czekamy z nadzieją na szybkie powołanie przez sąd kuratora i jesteśmy gotowi do podjęcia rozmów o nowej umowie sponsorskiej. Nasze wsparcie dla klubu będzie na pewno nie mniejsze niż w ubiegłym roku – zapewnia Rybicki.
Odnosząc się do stwierdzenia, że działacze klubu pracujący nad „Partnerstwem” zapewniali, że udało im się wynegocjować znaczące zwiększenie środków od firmy Rybicki mówił, że „jako, iż „Partnerstwo” nie doszło do skutku trudno powoływać się na te ustalenia”. Dodawał, że „jest możliwe zwiększenie zaangażowania finansowego”, ale to będzie ustalone z wyznaczonym przez sąd kuratorem.
Prezes Maciej Rybicki poinformował także, że dziś o sytuacji w klubie rozmawiał z prezydentem Łomży, który jak się wyraził „także podtrzymał deklarację wsparcia ŁKS-u”.   
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę