Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Kuratora w ŁKS powoła sąd

Prezydent Łomży przesłał dziś do łomżyńskiego sądu wniosek w sprawie powołania kuratora w ŁKS-ie Łomża. Jak udało nam się ustalić we wniosku tym nie ma jednak wskazanej osoby, którą prezydent widziałby jako osobę czasowo zarządzającą klubem. Przypomnijmy w miniony piątek zarząd stowarzyszenia poddał się do dymisji, argumentując, że przyczyną tej decyzji jest odrzucenie przez władze miasta programu „Partnerstwa na rzecz ŁKS-u Łomża”.


Zgodnie z prawem wskazany przez sąd kurator jest obowiązany do zwołania w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy walnego zebrania członków (zebrania delegatów) stowarzyszenia w celu wyboru zarządu. Do czasu wyboru zarządu, kurator reprezentuje stowarzyszenie w sprawach majątkowych wymagających bieżącego załatwienia.

W opinii władz miasta kurator miałby doprowadzić do rozpoczęcia przez zespół ŁKS-u wiosennej rundy drugoligowych rozgrywek piłkarskich.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę