Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

To już prawie finał głośnej sprawy z 2005 r. dotyczącej byłego kierownictwa giełdowej spółki PEPEES

O uniewinnienie od zarzutów wszystkich, którzy pozostali jeszcze na ławie oskarżonych wystąpił dziś... prokurator. Na ławie oskarżonych zasiada jeszcze 9 osób - w większości są to członkowie zarządów PEPEES-u i spółek - córek tej firmy. To właśnie wydzielenie tych spółek, a następnie ich upadłość, doprowadziła do oskarżenia w sumie 11-tu osób zawodowo związanych z PEPEES-em. Prokuratura zarzuciła im działanie na szkodę firmy i spowodowanie kilkumilionowych strat. Dwie sprawy wyłączone do odrębnych postępowań już umorzono już wcześniej, teraz po roku przerwy spowodowanej oczekiwaniem na ekspertyzę biegłych ekonomistów, prokurator zdecydował o złożeniu wniosku o uniewinnienie większości oskarżonych.

Pojedyncze zarzuty - niedotrzymanie terminu zgłoszenia spółki do upadłości- pozostawił tylko w przypadku dwóch z dziewięciorga dotychczas oskarżanych. Grozi im za to jedynie kara grzywny.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę