Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pieniądze z kwesty „Noworoczny Dar Serca” rozdane

Ponad 53 tysiące 130 złotych zebranych w czasie kwesty Noworoczny Dar Serca trafiło już do potrzebujących. Pomoc finansowa trafiła do ponad sześćdziesięciorga dzieci chorych, niepełnosprawnych i ubogich. Pieniądze w piątek rozdzieliła specjalna komisja składająca się z przedstawicieli szkół biorących udział w kweście. O pomoc ubiegali się rodzice chorych dzieci, dołączając do wniosków dokumentację medyczną.

Pomoc finansowa trafiła do sześćdziesięciu jeden dzieci, wśród obdarowanych znalazł się także Dom Pomocy Społecznej w Grajewie. Wysokość przyznanych kwot była uzależniona od potrzeb -powiedziała Radiu Nadzieja Agata Babiel, sekretarz kwesty.

Wsparciem finansowym zostały objęte miejscowości, w których odbywała się Kwesta Noworoczny Dar Serca.

Kwesta Noworoczny Dar Serca w grudniu odbyła się już po raz 9. Pierwszą kwestę 2 stycznia 2000 zorganizowało PG nr 8 w Łomży. Z każdym rokiem współorganizatorów przybywa. W 9. edycji kwesty wzięło udział 24 gimnazja z byłego województwa łomżyńskiego, łącznie ponad 1 tys wolontariuszy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę