Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Odliczanie ulgi na dzieci

Izba Skarbowa w Białymstoku przypomina osobom, które chcą rozliczyć się z podatku dochodowego za 2007 rok za pośrednictwem m.in. swoich zakładów pracy o możliwości skorzystania z ulgi rodzinnej z tytułu wychowywania dzieci. Wystarczy, że podatnicy w terminie do 10 stycznia 2008 roku złożą płatnikom specjalne oświadczenie, w którym stwierdzą, że spełniają warunki do odliczenia z tytułu wychowywania dzieci oraz wskażą liczbę dzieci, na które przysługuje to odliczenie.


Kwota odliczenia wynosi 1.145,08 zł. na każde dziecko.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę