Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przegrana na początek roku

Zawodniczki UKS „Jedynka” Łomża od przegranej rozpoczęły rundę rewanżową drugoligowych rozgrywek siatkówki kobiet. Grając na wyjeździe musiały ponownie uznać wyższość zawodniczek AZS AWF Warszawa. W pierwszym spotkaniu (20 października, Łomża) łomżanki urwały warszawskim akademiczkom jednego seta, teraz nie udało się nawet to.

AZS AWF Warszawa to jeden z lepszych zespołów w trzeciej grupie drugiej ligi kobiet. Ich celem w rundzie zasadniczej jest utrzymanie się w gronie 4 najlepszych zespołów, bo to daje szanse walki w play-off o awans do I ligi. Łomżanki, które w drugoligowych rozgrywkach dopiero debiutują   walczą o utrzymanie się w lidze. W sobotę w Hali Kusocińskiego w Warszawie nie było niespodzianki. Po wyrównanej grze w pierwszym secie, w jego końcówce lepsze okazały się gospodynie, które wygrały go 25 do 22. W drugim secie ich przewaga była miażdżąca 25 do 16. Także w trzecim secie, choć łomżanki próbowały stawić im czoło, warszawianki nie dały odebrać sobie zwycięstwa 25 do 21 i ostatecznie wygrały cały mecz 3 : 0.
Po tej przegranej łomżanki zajmują 9 miejsce w tabeli po 10 meczach mając jedynie 4 punkty. Niżej są tylko zawodniczki AZS BTPS Białystok, które mając tyle samo punktów  co zawodniczki „Jedynki” jeszcze nie rozegrały meczu w 10. kolejce.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę