Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rekordowo zimna noc w regionie i wraca sprawa zapchanych kominów

W Podlaskiem znowu mogło dojść do tragedii. Aż jedenaście razy w ciągu ostatniej doby interweniowali strażacy w domach, gdzie w kominie zapaliła się sadza albo wybuchł pożar od piecyka. Ta noc w regionie była rekordowo zimna, temperatura spadła do minus 15 stopni. Od początku sezonu grzewczego w regionie doszło już do kilku groźnych pożarów. A najczęstszą ich przyczyną jest właśnie zapalenie sadzy w kominie lub złe użytkowanie piecyków grzewczych.

Strażacy apelują o ostrożność i przypominają, że kominy trzeba czyścić co najmniej dwa razy w roku (jeśli piec jest na paliwo płynne lub gazowe) lub nawet cztery, jeśli palimy drzewem lub węglem. Inaczej - może dojść do tragedii. Zachowajmy także ostrożność przy używaniu dodatkowych urządzeń grzejących na prąd lub gaz. Źle eksploatowane stają się częstym źródłem pożarów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę