Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Bezcenne ślizganie

Ponad ponad 66 tys. zł wydali przez dwa tygodnie łomżanie na jazdę po lodzie. Tyle – jak podał ratusz - pieniędzy wpłynęło w grudniu do kasy lodowiska, którego oficjalne otwarcie odbyło się w połowie ubiegłego miesiąca. W tym czasie sprzedano blisko 11 tysięcy biletów wstępu na lodowisko i ponad 12 tysięcy razy wypożyczano łyżwy.


Z danych opublikowanych na stronie internetowej miasta  wynika, że największe oblężenie lodowisko przeżywało w weekend pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem, czyli w dniach 29 i 30 grudnia. Najmniej osób skorzystało z lodowiska 24 grudnia, czyli w Wigilię Bożego Narodzenia, jednak mogło to być spowodowane również tym, że lodowisko tego dnia było czynne tylko do godziny 17:00.
Okazuje się, że z lodowiska korzystają przede wszystkim dzieci i młodzież. Ponad 3/4 sprzedawanych w kasie lodowiska biletów to były bilety ulgowe.(dla dzieci i młodzieży uczącej się).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę