Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Trenowali u boku mistrzów

Główne zdjęcie
Zawodniczki Prefbet Śniadowo z tyczkarką Anną Rogowską - medalistką Igrzysk Olimpijskich

Pracowicie spędzili przerwę świąteczną zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” z siedzibą w Łomży. Tradycyjnie czas wolny wykorzystali od nauki na zgrupowaniu sportowym w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. W zgrupowaniu uczestniczyło 8 zawodników oraz trener Andrzej Korytkowski.

Olimpijski ośrodek sportowy jest położony w spalskich lasach (7km od Tomaszowa Mazowieckiego) nad Pilicą. Ośrodek ten posiada najlepsze warunki do uprawiania sportu w Polsce i to w większości dyscyplin.
Jest tam 400 metrowa bieżnia tartanowa - ... marzenie łomżyńskich lekkoatletów – podkreśla Andrzej Korytkowski - ale także basen, hale sportowe, siłownie, korty, hotele, krioterapia, odnowa biologiczna oraz jedna z dwóch pełnowymiarowych (obwód 200m) hal lekkoatletycznych w Polsce. Na tym obiekcie odbywają się obecnie wszystkie halowe Mistrzostwa Polski tj. juniorów młodszych, juniorów, seniorów i wieloboje. W grudniu 2007r., gdy trenowali tam zawodnicy Prefbetu Śniadowo obok nich swoją formę budowali m.ni. Anna Rogowska, Monika Pyrek, Kamila Skolimowska, Szymon Ziółkowski, Marek Plawgo, a także siatkarze Raula Lozano przygotowujący się do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich.
- Treningi i pobyt w tak dobrych warunkach i znakomitym towarzystwie bardzo dobrze wpływają na młodych zawodników dopingując ich do bardziej profesjonalnego podejścia do treningów jak i chęci uzyskiwania lepszych wyników – mówi Korytkowski.
Kolejny treningowy wyjazd lekkoatleci Prefbetu Śnaidowo planują w ferie zimowe.
210204100642.gif
Foto: Zawodniczki Prefbet Śniadowo z tyczkarką Anną Rogowską - medalistką Igrzysk Olimpijskich
Foto: Małżeństwo Korytkowskich w czasie treningu
Foto: Jak dobrze mieć zająca. Magda z trenerem
Foto: uf... po treningu
Foto: z Mariuszem Wlazłym
Foto: Trenerzy Raul Lozano i Andrzej Korytkowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę