Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Trzy zakłady należące do Mlekovity mogą eksportować do Rosji

Trzy należące do spółdzielni mleczarskiej Mlekovita zakłady pozytywnie przeszły kontrole i mogą eksportować swoje wyroby na rynki Federacji Rosyjskiej. Zakłady w Morągu, Bielsku Podlaskim oraz w Wysokiem Mazowieckiem skontrolowali rosyjscy inspektorzy weterynaryjni i eksperci unijni z Biura Żywności i Żywienia w Dublinie. W sumie w całej Polsce skontrolowano kilkanaście zakładów sektora mleczarskiego, które posiadają uprawnienia eksportowe na Wschód, kontrole nie obejmowały żadnych nowych zakładów.

Kontrolowane obecnie trzy zakłady Mlekovity otrzymały certyfikaty uprawniające do eksportu swoich wyrobów na rynek rosyjski już w 2004 roku, sześć lat wcześniej spółdzielnia z Wysokiego Mazowieckiego znalazła się w pierwszej grupie mleczarń, które uzyskały pozwolenie na eksport produktów do krajów Unii Europejskiej.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę