Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadki 2007

W 2007 roku na drogach województwa podlaskiego doszło do większej liczy wypadków niż przed rokiem, ale zginęło w nich nieco mniej osób. Z danych policyjnych wynika że przez cały 2007 roku na drogach regionu doszło do 1162 wypadków. To o 12 więcej niż w 2006 roku. Więcej było także osób, które w nich ucierpiały. W 2006 roku w wypadkach drogowych zostało rannych 1439 osób, a w 2007 roku 1449.

Policyjne statystyki poprawiły się za to przy porównywaniu osób, które w tych wypadkach zginęły. W 2006 roku na drogach województwa podlaskiego zginęło 208 osób, a w 2007 „tylko” 206.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę