Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Już blisko co drugi rolnik otrzymał dopłaty do gruntów.

Do końca 2007 r. na konta ponad 650 tys. rolników w całej Polsce trafiło 2,2 mld zł – podała w komunikacje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. To około 40% rolników, którzy wystąpili o przyznanie im dopłat i nieco ponad ¼ pieniędzy, które mają być z tego tytułu wypłacone.

Zgodnie z prawem Agencja płatności obszarowe za dany rok wypłaca rolnikom od grudnia do czerwca. Za rok 2007 ARiMR ma wypłacić w ramach płatności obszarowych ponad 8,2 mld zł. Każdy z blisko półtoramilionowej rzeszy rolników rolników otrzyma średnio po 5,5 tys. zł. Do rolników z województwa podlaskiego trafi z tego tytułu ponad 600 mln zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę