Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Od petardy stracił oko

Sylwestrowa nocy w regionie była spokojna, ale nie obyło się bez nieszczęśliwych wypadków podczas zabaw z fajerwerkami. Policji zgłoszono kilka tego typu zdarzeń. W Ciechanowcu petarda trafiło a woko 47-letniego mężczyznę. Mimo przewiezienia go do szpitala w Łomży mężczyzna stracił oko.

Jak relacjonuje Kamil Tomaszczuk  z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kilkanaście minut po północy przed restauracją w Ciechanowcu dwóch mężczyzn odpalało petardy. Jedna z nich najprawdopodobniej przewróciła się i wystrzeliła w kierunku obserwujących sztuczne ognie osób. Niefortunnie trafiła w oko stojącego wśród nich mężczyzny. 47- latek trafił do szpitala w Łomży. Mimo wysiłków i starań lekarzy narządu wzroku niestety nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, a także ustalają mężczyzn, którzy odpalali fajerwerki.

Tuż po godzinie 2:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach otrzymał informację o petardzie, która wpadła do jednego z mieszkań. Na miejscu okazało się, że odpalona z sąsiedniego bloku raca  wybiła okno w jednym z mieszkań. Żarząca się petarda nadpaliła firankę, stół oraz leżący na nim obrus. Na szczęście nikomu z domowników nic się nie stało.

Podczas sylwestrowych zabaw obok petard równie często pojawiał się alkohol. Jak się okazuje także wśród nieletnich. W Suwałkach tuż po północy policjanci zatrzymali do kontroli daewoo tico. Za kierownicą auta siedział 14-letni chłopiec nie posiadający prawa jazdy. Funkcjonariusze zbadali jego trzeźwość. Okazało się, że w wydychanym przez jego powietrzu jest blisko 1.4 promila alkoholu. Chłopiec został przekazany pod baczniejszą opiekę matki. Policjanci ustalają kto dał 14-latkowi kluczyki do auta oraz gdzie i z kim chłopiec pił alkohol.
Kilka godzin później mundurowi z Augustowa skontrolowali trzeźwość 19-letniego kierowcy peugeot. Badanie alkomatem wykazało ponad 2.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań.

Na zdjęciach Łomża tuż po północy. 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: fot. ze Starego Rynku nadesłane przez Krzysztofa Tyszkę (dziękujemy)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę