Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Gabinety lekarzy rodzinnych będą otwarte

Po nowym roku nie czeka nas paraliż służby zdrowia – przynajmniej w tym podstawowym zakresie. Lekarze rodzinni zrzeszenie w ramach Porozumienia Zielonogórskiego osiągnęli częściowy kompromis w negocjacjach z Narodowym Funduszem Zdrowia. Lekarze W 2008 roku nadal będą mogli korzystać aplikacji udostępnionej przez NFZ celem dokonywania sprawozdawczości i rozliczeń jak w roku 2007, a za to ustępstwo podpiszą aneksy do umów, umożliwiające normalne przyjmowanie pacjentów do końca kwietnia.

W województwie podlaskim zdecydowana większość lekarzy rodzinnych należy do Porozumienia Zielonogórskiego. Decyzja o tym, że w środę 2 stycznia otworzą oni swoje gabinety lekarskie zapadła dopiero w 31 grudnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę