Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Mroziewski będzie trenerem ŁKS-u

Główne zdjęcie
Witold Mroziewski tu jeszcze jako trener Odry Opole

Witold Mroziewski ma zostać nowym trenerem drugoligowego zespołu ŁKS Browar Łomża. Jak podał klub w komunikacie jego kandydaturę zarządowi ŁKS-u rekomendowała „Rada Sportowa”. „Po szczegółowej analizie zaprezentowanej przez trenera koncepcji prowadzenia zespołu, warunków finansowych i organizacyjnych drużyny, Zarząd ŁKS-u uznał, że Pan Mroziewski będzie najlepszym kandydatem na to stanowisko” - czytamy w oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji.


Kontrakt z nowym trenerem ma zostać podpisany dopiero po formalnym podpisaniu przez prezydenta Łomży i prezesa Browaru Łomża tzw. „Partnerstwa na rzecz ŁKS Browar Łomża”, co miałoby być gwarancją budżetu drużyny na rok 2008. Podpisanie „Partnerstwa” planowane jest na 2 stycznia 2008 roku.

Witold Mroziewski (ur. 1 stycznia 1959) jest doświadczonym trenerem. Pracę trenerską rozpoczynał na początku lat 80-tych ubiegłego wieku we Włókniarzu Białystok. Na początku lat 90-tych w 6 spotkaniach jako trener prowadził pierwszoligową wówczas Jegiellonię Białystok. Do tego zespołu – już na znacznie dłużej - powrócił w 2002 roku. W sezonie 2002/2003 pod jego kierunkiem Jagiellonia wywalczyła awans do II ligi. W następnym sezonie oprócz utrzymania się  w II lidze, Jaga dotarła do półfinału Pucharu Polski. Ostatnio Witold Mroziewski był szkoleniowcem Odry Opole.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę