Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Miliony, których nie wydaliśmy na inwestycje

8 mln 144 tys. 591 zł – tyle wynoszą wydatki budżetu miasta Łomża, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2007 wraz z ostatecznym terminem ich realizacji. Gro tej kwoty – niemal 7 mln 370 tys zł - to wydatki inwestycyjne. Oznacza to, że w stosunku do zaplanowanych na 2007 rok pieniędzy na inwestycje, nie udało się wydać więcej niż co czwartej złotówki.

W przyjętym na początku roku przez radnych miasta budżecie na 2007 rok na inwestycje zapisano  26 mln 759 tys zł. Niestety jak się okazuje znacznej części z tych inwestycji nie wykonano. W przyjętej wczoraj przez radnych uchwale o wydatkach niewygasłych zapisano, że przechodzi tam aż 7 mln 369 tys. 86 zł – z wydatków inwestycyjnych, a dalsze 775 tys 505 zł to tzw. wydatki bieżące. Okazuje się, zatem że z tegorocznego budżetu miasta nie wykorzystano aż ponad 27% kwoty, którą zapisano na inwestycje.
- Przyjmując uchwałę o wydatkach niewygasłych radni prawnie zaakceptowali niewykonanie budżetu przez prezydenta miasta -  podsumował krótko radny Janusz Nowakowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę