Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Święta w ogniu

Cztery jednostki straży pożarnej do rana gasiło pożar domu w Jednaczewie pod Łomżą. Płomienie ognia objęły drewniany budynek około godziny 3.00 w nocy. Na szczęście w domu tym nikt nie mieszkał. Rano trwało jeszcze dogaszanie pożaru. Na miejscu byli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Łomży, a także strażacy ochotnicy z Jednaczewa, Kupisk Starych i Konarzyc.


Jak informuje dyżurny PSP w Łomży drugi dzień świąt Bożego Narodzenia nie należał do spokojnych. Łomżyńscy strażacy aż czterokrotnie wyjeżdżali na akcję. Poza nocnym wyjazdem do Jednaczewa wczoraj paliła się piwnica w jednym z budynków przy ulicy Spółdzielczej. Na szczęście obyło się bez większych strat. Na strach skończyło się także w przypadku wezwania na ulicę Dworną. Na klatce schodowej  mieszkańcy poczuli dym. Okazało się, że od piecyka elektrycznego zaczęło się  palić rozwieszone w pobliżu ubranie. W tym wypadku w porę zadziałał właściciel piecyka. Gdy dojechali strażacy czuć było jedynie spaleniznę, ale zagrożenia pożarem już nie było.
Czwarty świateczny wyjazd łomżyńskich strażaków z bazy przy ulicy Sikorsiego podyktowany był koniecznością ugaszenia pożaru śmietnika przy ul. Wyszyńskiego.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę