Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Życzenia Biskupa Łomżyńskiego na Święta Bożego Narodzenia A.D. 2007

Główne zdjęcie
ks. bp Stanisław Stefanek (TChr)

Moi Bracia i Moje Siostry! Odwiedzam Was w czasie Wigilii w gronie Najbliższych w Waszych domach rodzinnych, łamię biały opłatek i składam serdeczne życzenia. Modlę się z Wami w parafialnych świątyniach, wielbię Nowonarodzonego w Betlejem Jezusa i łączę się w jedności Świętej Komunii w czasie Eucharystii sprawowanej w najbliższe dni świąteczne.


Życzymy sobie wzajemnie, aby te spotkania odnawiały i ubogacały więzy naszych rodzin, abyśmy czerpali z duchowych zasobów naszych ojców i stawali się nie tylko „skupiskiem sąsiadów, ale wspólnotą braci i sióstr powołanych, by tworzyć jedną wielką rodzinę” (Benedykt XVI).

Na dni Świąteczne, na Nowy rok – rok szczególnego głoszenia w naszym Kościele Łomżyńskim orędzia Jezusa Miłosiernego wraz z Księżmi Biskupami naszym Braciom i Siostrom z serca błogosławię.+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę