Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Gorąca krew strażaków ratuje życie

Główne zdjęcie
pierwszy od lewej st. bryg. mgr inż. Lucjan Porowski- Komendant Miejski PSP w Łomży

Strażacy z województwa podlaskiego podsumowali akcję „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”. W tym roku w jej ramach strażacy oddali 171 litrów krwi. W ubiegłym tygodniu w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku przedstawiciele najbardziej aktywnych jednostek otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. W tej grupie był także Lucjan Porowski Komendant PSP w Łomży.

Akcja miał na celu aktywacje środowiska strażackiego pod katem regularnego odwania krwi, a także popularyzacje tej formy pomocy osobom potrzebującym – w tym ofiarom wypadków drogowych i innych zdarzeń podczas których interweniują strażacy. W tym roku przystąpiło do niej osiem Komend Państwowej Straży Pożarnej, pięć Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych PSP oraz 39 Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę