Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bożonarodzeniowa szopka u Ojców Kapucynów

Jak co roku o tej porze, przed świętami Bożego Narodzenia, trwają ostatnie prace przy przygotowaniu ruchomej szopki w kościele Ojców Kapucynów w Łomży. Od kilku lat konserwacją szopki łomżyńskiej, a w tym roku także podobnej w Warszawie, zajmują się pracownicy Teatru Lalki i Aktora pod kierunkiem plastyka, Przemysława Karwowskiego.

Konserwacja dobiega końca, wszystkie elementy ruchome działają, dodano także kilka nowych postaci statycznych. Bożonarodzeniowa szopka, jak co roku, po raz pierwszy zostanie zaprezentowana publicznie podczas Pasterki, o północy 24 grudnia, a podziwiać ją będzie można do Trzech Króli, czyli do 6 stycznia 2008 roku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę