Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Betlejemskie światełko w Łomży

W Łomży jest już Betlejemskie Światło Pokoju. Harcerze z kilku państw nieśli je specjalnie dla nas z Groty Narodzenia Jezusa Chrystusa w Betlejem. Wieczorem łomżyńscy harcerze zapalili nim ognisko na Starym Rynku, a następnie płomień przekazali biskupowi łomżyńskiemu, prezydentowi miasta, staroście ziemskiemu. Od soboty aż do poniedziałkowego wieczoru harcerze będą roznosić je do zaprzyjaźnionych organizacji, instytucji w całym mieście.


Akcję roznoszenia Betlejemskiego Światła Pokoju zorganizowały po raz pierwszy austriackie radio i telewizja w 1986 roku, jako charytatywne działanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych i osób potrzebujących. Rok później światełko to skauci rozwozili już po całej Austrii, a obecnie symbol powszechnego pokoju i wzajemnego porozumienia wszystkich ludzi biegnie przed świętami Bożego Narodzenia do wielu narodów świata.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę