Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Paczki z Caritas

200 rodzin otrzymało świąteczne paczki od łomżyńskiej Caritas. Były w nich produkty żywnościowe, które wolontariusze tej kościelnej organizacji charytatywnej zbierali przed dwoma tygodniami w łomżyńskich sklepach.


Paczki dla najbardziej potrzebujących Caritas Diecezji Łomżyńskiej przygotowuje już od lat. Znajdują się w nich artykuły spożywcze, które mogą ubogacić stół przygotowywany na święta Bożego Narodzenia. W paczkach był cukier, mąka, makaron, ale także m.in. słodycze. Dziś od rana wydawano je rodzinom, które nierzadko przez cały czas są pod opieką Caritas.

W tym roku łomżyńska Caritas, tradycyjnie przygotuje dla swoich podopiecznych kolację wigilijną. Odbędzie się ona w poniedziałek 24 grudnia o godzinie 15.00.     

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę