Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Umorzyli i obniżyli

34 mln akcji spółki umorzono podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenie Akcjonariuszy Pepees. S.A. Umorzeniu podlegały akcje, które Pepees skupił w ramach ogłoszonego latem wezwania. Płacąc po 2,70 zł za jedną akcję spółka na ten cel przeznaczyła 91 mln. 800 tys zł czyli zdecydowaną większość środków pozyskanych ze sprzedaży Browaru Łomża.

 
W związku z podjęciem przez NWZA uchwały w sprawie umorzenia akcji spółki obniżono także jej kapitał zakładowy z nieco ponad 7 mln zł do niespełna 5 mln zł.
Na uwagę zasługuje fakt, że podczas wczorajszego NWZA reprezentowanych było niespełna 9 milionów głosów przypisanych do akcji spółki czyli mniej niż 10% ogółu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę