Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Z „L” na skrzyżowaniu

Dwie osoby przewieziono do szpitala po zderzeniu się dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Zawadzką w Łomży. Fiat punto - samochód nauki jazdy - zderzył się z audi A3. Samochody zablokowały część skrzyżowania. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Do kolizji doszło kilka minut po godzinie 10. „Elka”uderzyła przodem w bok audi. Sprawcą wypadku była kobieta kierowca audi, który jadąc prawym pasem ulicy Zawadzkiej (z nakazem skrętu w prawo) wymusiła pierwszeństwo chcą na tym skrzyżowaniu skręcić w lewo.  
Do szpitala przewieziono kierowców obu samochodów. Po opatrzeniu ran zwolniono ich do domu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę