Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Materiały zaprezentowane na stronie pochodzą z wypadków
i kolizji drogowych, które wydarzyły się na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Celem pokazania Państwu tych zdjęć jest zaprezentowanie jak kończy się chwila nieuwagi za kierownicą, lekkomyślność czy też brawurowa jazda.

Bądźmy świadomi skutków nieodpowiedzialnych zachowań na drodze

Tragiczny koniec brawurowej jazdy

Jedna osoba zginęła na miejscu, jedna z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala - to efekt brawurowej jazdy.


W dniu 09.10.2007 r. na trasie krajowej 61 przed miejscowością Budy Czarnockie kierujący samochodem marki Audi jadąc od strony miejscowości Cydzyn w kierunku Łomży wykorzystując pas dla pojazdów powolnych wyprzedzał z prawej (nieprawidłowej) strony pojazdy jadące przed nim lewym pasem jezdni. W trakcie wyprzedzania zjechał na prawe pobocze, w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, następnie gwałtownie odbił w lewą stronę, co spowodowało obrócenie pojazdu i wjechanie bokiem na pas ruchu pojazdów w kierunku przeciwnym i uderzenie w niego przez jadącego od strony Łomży kierującego samochodem marki Daewoo. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu Audi, kierujący samochodem Daewoo w stanie ciężkim został przewieziony do Szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Ruch Drogowy
cz, 20 grudnia 2007 12:08
Data ostatniej edycji: cz, 20 grudnia 2007 12:56:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę