Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wigilijny gest biznesmenów

Ponad 4 tysiące złotych przekazali łomżyńscy biznesmeni na rzecz łomżyńskiego hospicjum. Pieniądze zebrano podczas wigilijnego spotkania członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej i Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży.


Tegoroczne spotkanie opłatkowe odbyło się w Hotelu „GROMADA”. Uroczystość skupiła około 100 osób, zarówno zrzeszonych w organizacjach  przedsiębiorców jak i zaproszonych gości. Tradycją jest, iż podczas wigilii przedsiębiorców zbierane są pieniądze dla najbardziej potrzebujących. W tym roku było uzbierano 4 065 złotych. Kwota została przekazana na potrzeby Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” p.w. Św. Ducha w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę