Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

„Szczęśliwy” wybuch gazu

O wielkim szczęściu mogą mówić mieszkańcy bloku przy ulicy Śniadeckiego w Łomży. W nocy w jednym z mieszkań na trzecim piętrze wybuchł gaz. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Poza hukiem, potłuczonymi szybami w kilku oknach i zniszczeniem kuchni w której doszło do wybuchu strat większych też nie było. Większość mieszkańców bloku już po kilku minutach mogła wracać do łóżek, bo strażacy stwierdzili, że nie zachodzi potrzeba ich ewakuacji.

Do wybuchu doszło kilka minut po godzinie 4.00.  Gdy na miejsce dotarli strażacy, okazało się, że wybuch nie spowodował pożaru. O tym, że do niego doszło świadczyło tylko porozsypywane szkoło z okien. Jak mówi dyżurny PSP w Łomży energia wybuchu sprawiła, że potłukły się szyby we  wszystkich pomieszczeniach mieszkania w którym doszło do eksplozji.
Choć w mieszkaniu, w chwili wybuchu, była kobieta, także ona wyszła z tego bez obrażeń.
- Nawet nie zgodziła się aby pogotowie ratunkowe zabrało ja do szpitala – podkreślają strażacy.  
Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wybuchu była nieszczelność kuchenki gazowej. Na szczęście nie eksplodowała znajdująca sie obok butla gazowa. Straty wstępnie oszacowano na 10 tys zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę